Ako to funguje?

Všimli ste si, ako fungujú deti? Komunikujú tu a teraz. Žiadne zajtra, nechám to na neskôr. Riešia svoje problémy ihneď. Nehanbia sa, nečakajú na vhodný čas, netrápi ich, čo si myslia iní…

Cesta k lepším zajtrajškom

Zvoľte si konzultanta

Či už si vyberiete podľa sympatií, alebo iných, Vám vyhovujúcich parametrov, veríme, že budete spokojní. Ak si neviete vybrať, pomôžeme Vám. Stačí, ak vyplníte krátky dotazník.

Dotazník
psychológ, online psycholog

Registrujte sa

Pred samotnou rezerváciou termínu u konzultanta je nevyhnutné registrovať sa. Ak už máte vytvorený používateľský účet, môžete si termín rezervovať ihneď.

Registrácia
psychoterapeut, registrácia

Rezervujte si termín

Zvoľte si termín a formu konzultácie, ktorá Vám vyhovuje. Môžete voliť medzi audio/video hovorom a chatom. Po označení termínu sa Vám automaticky otvorí platobná brána, cez ktorú môžete konzultáciu uhradiť. Konzultáciu je možné do 24 hodín pred jej uskutočnením zrušiť alebo presunúť. Cíťte sa lepšie už zajtra.

rezervácia, online psycholog

Jednoducho sa pripojte

Konzultácia prebieha online priamo na stránke po prihlásení. Nemusíte vopred nič inštalovať! Stačí sa v dohodnutý termín pripojiť. 24 hodín pred konzultáciou obdržíte e-mail s informáciami, ako postupovať.

psychologická pomoc

Život vo vlastných rukách
Urobme spolu prvý krok


Garantujeme Vám

Nie ste spokojný, neplatíte!

Ak nebudete spokojný, peniaze za prvú online konzultáciu Vám budú v plnej výške vrátené.

Skúsení konzultanti

Všetci konzultanti, s ktorými spolupracujeme, spĺňajú prísne kritériá.

Súkromie

Konzultácia prebieha cez zabezpečenú platformu. Do komunikácie nevstupuje tretia strana.

Pýtajte sa
U nás nájdete odpoveď

Pre koho je konzultácia určená?

Bez ohľadu na to, čo Vás trápi, naši konzultanti Vám poskytnú pomoc alebo Vás nasmerujú správnym smerom. Konzultácia dokáže pomôcť ľuďom nahliadnuť do seba a nájsť či upraviť svoj životný smer. Či už ste vrcholový manažér, mamička na materskej, študent, senior alebo umelec, naši konzultanti sú schopní pomôcť komukoľvek.

Chcem si rezervovať konzultáciu, ako mám postupovať?

 • Zaregistrujte sa (ak už ste zaregistrovaný, jednoducho sa len prihláste).
 • Prezrite si profily konzultantov a vyberte si toho, ktorý Vám vyhovuje. Taktiež môžete vyplniť náš dotazník, ktorý Vám odporučí konzultanta na základe Vašich preferencií.
 • Zvoľte si termín, ktorý Vám vyhovuje. Voľné termíny má každý konzultant uvedené vo svojom profile. Kliknutím na konkrétny termín a následnou úhradou si rezervujete termín u daného konzultanta.
 • Po zaplatení Vám odošleme potvrdzujúci e-mail s informáciami o ďalších krokoch.
 • 24 hodín pred konzultáciou Vám e-mailom pripomenieme termín konzultácie.
  10 minút pred začiatkom sa pripojte na stránku eustacio.sk, prihláste sa do svojho účtu a otestujte kliknutím na tlačidlo „otestujte si hovor“, či Vaša kamera, mikrofón a reproduktor fungujú korektne. Virtuálna miestnosť bude Vám a konzultantovi sprístupnená 15 minút pred začatím konzultácie.
 • Po ukončení konzultácie môžete vyplniť spätnú väzbu k danému konzultantovi (spätnou väzbou pomôžete nielen konzultantovi, ale aj nám ďalej zdokonaľovať portál a posúvať sa vpred. A tým pomôžete všetkým, ktorí ho v budúcnosti navštívia).
 • Následne sa môžete prihlásiť na ďalšie konzultácie.

Ako dlho trvá konzultácia?

Konzultácia trvá 50 minút. Následných 10 minút slúži k ukončeniu konverzácie medzi Vami a konzultantom a dohodnutie ďalšieho postupu.

Kedy sa mám pripojiť?

10 minút pred začiatkom sa prihláste na stránku eustacio.sk, pripojte sa na online konzultáciu a otestujte, či Vaša kamera, mikrofón a reproduktor fungujú korektne. Virtuálna miestnosť bude Vám a konzultantovi sprístupnená 15 minút pred začatím konzultácie.

Ako môžem zaplatiť?

Platbu je možné zrealizovať platobnou kartou. Po rezervácii konkrétneho termínu budete presmerovaný na platobnú bránu.

Aký je rozdiel medzi psychológom, psychoterapeutom vo výcviku a psychoterapeutom?

 • psychológ je vysokoškolsky vzdelaný odborník II. stupňa, ktorý má vzdelanie v odbore psychológia. Psychológia má rôzne zameranie a špecializácie.
 • psychoterapeut vo výcviku je vysokoškolsky vzdelaný odborník, ktorý má vzdelanie v odbore psychológia a zároveň je v procese psychoterapeutického výcviku v určitej psychoterapeutickej metóde.
 • psychoterapeut je vysokoškolsky vzdelaný odborník, ktorý má vzdelanie v odbore psychológia a zároveň má absolvovaný niekoľkoročný psychoterapeutický výcvik v určitej psychoterapeutickej metóde.